Yardım Merkezi

Sıkça Sorulan Sorular

Eğitimlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında sizler tarafından sıkça merak edilen soruları bir araya getirdik. Bu sayede iletişim ihtiyacı duymadan aklınızdaki sorulara hızlıca yanıt bulabileceksiniz. İletişim halinde sizlere en iyi hizmeti verebilmek için bekliyor olacağız...

Öğrenciye içeriği verip geri çekilmiyoruz. Uzman kadromuzu süreç içerisinde mentor olarak konumlandırıp, içeriklerimizi gerek uygulama gerek atölye dersleriyle destekleyerek öğrenmede kalıcılığı sağlıyoruz.

Farklı yetenek ve ilgi alanlarına sahip öğrencilerimiz için hazırlanan çeşitli platformlar, öğrencilerin kendilerini daha iyi ifade edebilecekleri geniş bir çalışma alanı oluşturmaları açısından oldukça etkilidir.

Tabii ki öncelikli olarak öğrencilerimizin erken yaşta kariyer ve meslek seçimlerine yardımcı olmayı hedefliyoruz. Aynı zamanda bilişim alanında verdiğimiz bu eğitimlerle şimdiden uzmanlaştıkları alanla ilgili maddi gelir elde etmek için herhangi bir yaş sınırını geçmesi aranmaksızın istihdam edilip, gelir sağlamalarına katkıda bulunuyoruz. Uzun vadede kariyer için üniversitelerin benzer bölümlerini okuyacak öğrencilerin kendilerini bu alanlarda ürünler ortaya koymasını ve portfolyo bilincinin oluşmasına destek oluyoruz.

Evet, canlı derslerimizi yaptığımız platformumuz sayesinde kayıt alabiliyoruz. Fakat öğrencinin yerinde ve zamanında derste bulunması eğitim süreci boyunca onun açısından faydalı olacaktır. Öğrencimizin eğitimin gerekliliklerini yerine getirip bu avantajı suiistimal etmemesini bekleriz.

Öğrencilerimizin gruplandırılmalarını yaş gruplarına göre oluşturuyoruz. Artan talebe göre yaş aralık sıklığı değişebiliyor.

Eğitimlerimizde belirli bir sıra yoktur. Dilediğiniz eğitimden, ön koşulsuz yararlanabilirsiniz.

Hayır, gerekmez. Eğitimlerimiz başlangıç seviyesinde olacağından çeşitli düzeylerden meraklı, istekli ve özverili olan her öğrenci için uygundur.

Hayır, siber güvenlik çok fazla matematik gerektirmez. Ancak bir bilim, teknoloji, mühendislik ve matematik (STEM) konsantrasyonu olarak kabul edilir ve matematiğe aşinalık, kariyerinizde ilerledikçe sizi kesinlikle daha ileriye taşıyacaktır.

Güvenlik uzmanları genellikle matematik, istatistik ve mantık kullanmayı içeren riski hesaplar. Yazılım kodunu yazmak ve anlamak da bazı temel matematik gerektirir. Son olarak, kriptografi, kodlar ve şifreleme bilimi ve matematik bilgisinin otomatik akıl yürütme ve veri işleme için algoritmaların deşifre edilmesine ve oluşturulmasına yardımcı olabileceği siber güvenliğin bir parçasıdır.

Kodlama için ise; Birçok giriş seviyesi siber güvenlik rolü, programlama becerisi gerektirmez, ancak orta ve üst düzey siber güvenlik işleri için önemli bir beceridir.

Tabii ki mümkün, web sitemizde yer alan “Eğitimlerimiz” sekmesinden kurs içeriklerini inceleyebilirsiniz.

Hayır değildir, size dünyanın her yerinden öğrenme keyfi sunuyoruz.