TANITIM DERSİ ÖZET FORMU

YAPAY ZEKA EĞİTİMİ

Değerli Velimiz;Bilişim School'u tercih ettiğiniz ve dersimize katıldığınız için teşekkür ederiz. Dersimiz ve sonraki süreç için detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Ders Fiyatı

10.500₺

Size Özel İndirimli Fiyat

8.400₺

Teklifimizin Geçerlilik Süresi

48 Saat

Nedir?

YAPAY ZEKA EĞİTİMİ

Yapay zeka eğitim programında Python programlama dili ile veri bilimi ve yapay zekanın inceliklerini öğretmeyi hedefliyoruz.

Eğitimdeki tüm aşamalar GitHub eğitimi ile tamamlanır ve öğrencilerimizin bu yaşlarda kendine ait yazılım portfolyosunu oluşturması hedeflenir.

YAPAY ZEKA Seviye eğitimleri

Etkileşimli Video

800+ Dakika

Ders

120+ Adet

Atölye Çalışması

45+ Saat

Soru

1000+ Adet

Quiz

20+ Adet

Proje Ödevi

1 Adet

YAPAY ZEKA EĞİTİMİ

ORTA SEVİYE EĞİTİMLER

Orta Seviye Yapay Zeka Eğitimi 24 hafta ve 3 ana modülden oluşmaktadır.

Bu modülü tamamladıklarında öğrencilerin;

  • Yapay zekâ ile ilgili temel kavramları bilmeleri
  • Yapay zekâyı öğrenecekleri yazılımların nasıl kullanılacağını öğrenmeleri
  • Python programlama dili ile ilgili genel bilgi sahibi olmaları hedeflenir.

Bu modülü tamamladıklarında öğrencilerin; 

  • Pygame modülü hakkında bilgi sahibi olmaları
  • Pygame modülü ile kullanabilecekleri fonksiyonları uygulamalarla pekiştirmeleri
  • Oyun algoritması oluşturabilmeleri hedeflenir.

Bu modülü tamamladıklarında öğrencilerin;

  • OpenCV modülü hakkında bilgi sahibi olmaları
  • Görüntü işleme ile ilgili bilmeleri gereken temel fonksiyonları uygulayabilmeleri
  • Kullanılacak fonksiyonlar ile webcam aracılığı ile istenilen elin ve parmağın uygulama ile okunabilmesini sağlamaları beklenir.

NELER SUNUYORUZ

Etkileşimli İçerikler

Bilinen videolardan farklı olarak videolar üzerinde belirli dakikalarda sorular sorarak öğrencinin odağını kaybetmemesi ve bilgilerin kalıcılığını amaçlıyoruz.

Canlı Dersler

Online ortamda yapmış olduğumuz dersler sayesinde öğrendiklerini pekiştirme fırsatı veriyoruz.

Ödev, Quiz, Sınav ve Projeler

Öğrenilen teorik bilgileri uygulamak ve pratik yaparak kalıcılığı sağlamak amacıyla çeşitli değerlendirme yöntemlerini kullanıyoruz.

Nasıl Öğreneceksiniz

Öğrenciler üç ana başlıkta senkron ve asenkron mentör destekli eğitim alacaklardır.

Senkron

Öğrenciler hafta içinde tamamladıkları konulara ilişkin canlı derste uygulamalı eğitim yapılacaktır. Öğrenciler öğretmene sorularını sorabilecektir.

Asenkron

Öğrencilere öğrenme yönetim sistemi üzerinden etkileşimli içerikler sunulacaktır. İlgili haftanın konuları sistemde aktif hale gelecek ve öğrencilerin hafta sonuna kadar konuları tamamlaması gerekecektedir.

Mentör Desteği

Uzman kadromuzu süreç içerisinde mentör olarak konumlandırıp, içeriklerimizi gerek uygulama gerek atölye dersleriyle destekleyerek öğrenmede kalıcılığı sağlıyoruz.

YAPAY ZEKA GELECEĞİM

EĞİTİM MÜFREDATI

Platformda oyun oynayıp video izlerken kodlama ve yazılım öğrenebilir aynı zamanda Sertifika kazanabilirsin!

21 YÜZYILA HAZIRLAYAN 14 YETENEK

SOSYAL YETENEKLER

TEKNİK YETENEKLER

TALENT FOR TEEN

Bilişim Eğitimlerinin En Eğlencelisi!

TALENT FOR TEEN, kodlama öğrenmenin yanı sıra, eğlenceli ve kolay bir şekilde öğrendiklerini uygulayarak kalıcı hale getirebildiğiniz eğitim platformudur.

Dersler

Uygulamaya dayalı 1000'den fazla video, 4 farklı yazılım dili ile Dijital Becerileri geliştirmeye odaklı, aynı zamanda hem video izlerken soru yanıtlayacağınız, örnek yapacağınız birçok etkileşime sahip aktiviteye dayalı eğitim platformudur.

CodeMino

CodeMino 5 farklı oyun toplam 316 aşamadan oluşan basitten zora ilerleyen oyunlaştırma modeli ile algoritma oluşturma, kodlama ve oyun tasarımının temel ilkelerini öğretmeye odaklanan, eksiksiz bir müfredat sunan oyun tabanlı eğitim platformudur.

CodeLab

Tüm uygulama platformlarında edindiğiniz bilgi ve tecrübeleri sıkça alıştırma yaparak bilgi kalıcılığını arttıran, çeşitli sınavlar, testler gibi uygulamaları içerisinde barındıran ölçme ve değerlendirme aşamalarını yapabileceğiniz uygulamalı alıştırma platformudur.

CodeÇizz

CodeÇizz geleceğini şekillendiren bilişim yolculuğunda şekillerin sana rehberlik edebileceği çeşitli grafik tasarım şekil ve görseller oluştururken aynı zamanda kodlamayı öğrenebileceğin Algoritmik Düşünme kabiliyetin arttırmak ile birlikte kodlamayı öğretecek eğitim platformudur.

CodeBoo

CodeBoo kendinizi bilgisayar yerine koyarak komutlar çerçevesinde size verilen kodları okuyarak yorumladığınız, ok tuşları ile komutları yerine getirdiğiniz ve oyuncunuz Boo’ yu hedefine güvenlice ulaştırmaya çalıştığınız oyun tabanlı eğitim platformudur.

CodeArt

CodeArt müzikal yeteneğin ile kodlama öğrenimini birleştiren hem müzik enstrumanları çalıp hem kodlama öğrenebileceğin çok eğlenceli, kişisel gelişim ile birlikte müzikal hobilerini geliştirebileceğin birçok aşamadan oluşan eğitim platformudur.