Bilişime İlk Adım

Bilişime İlk Adım

Eğitimlerimiz

Bilişime ilk adım; öğrencilerin bilişim dünyasına giriş yapmaları için gerekli olan temel kavramları ve yeterlilikleri öğrenebileceği giriş seviyesinde bir eğitim programıdır.

Alışverişten seyahate hayatımızın her alanına nüfuz etmiş olan bilişim konusunda çağın gerisinde kalmamak ve kendi işlerini halledebilecek seviyeye gelebilmek için temel düzeyde bilişim bilgisine sahip olunması gerekmektedir.

View Detail
Siber Güvenlik Eğitimi

Siber Güvenlik Eğitimi

Eğitimlerimiz

Siber Güvenlik Eğitimi; öğrencilerin Siber Güvenlik alanında temelden ileri seviyeye uzanan yolculuklarında, hackerların yöntemleri hakkında fikir sahibi olarak nasıl savunma teknikleri geliştirebileceklerini öğrenmelerini amaçlar.

Bu eğitim programı sonucunda bir siber güvenlik uzmanının bakış açısını kazanmış, siber saldırılara karşı nasıl davranacağınızı, bir hacker gibi düşünüp sistemlere nasıl erişebileceğinizi öğrenmiş olacaksınız.

View Detail
Oyun Kodlama Eğitimi

Oyun Kodlama Eğitimi

Eğitimlerimiz

Oyun Kodlama eğitim programında öğrencilerimizin Python öğrenerek temelden oyun yapmanın inceliklerini kavramlarını ve öğrencilerimizi kendi oyunlarını yapabilecekleri seviyeye getirmeyi hedefliyoruz.

Gelecekte yazılımın ayrıcalıklı dünyasında yer almak isteyen gençlerimiz bu program ile Python programlama dilini oyunlar yaparak eğlenceli bir şekilde öğrenirken, bir yandan da öğrendiklerini pratiğe dökebileceklerdir.

View Detail
Web Programlama

Web Programlama

Eğitimlerimiz

Web Programlama eğitim programında öğrencilerimizin web kodlamanın temellerini öğrenmelerini, kendi web sitelerini yapabilmeleri ve ara yüz geliştirme süreçleri konusunda fikir sahibi olmalarını hedefliyoruz.

HTML, CSS ile web geliştirmenin temellerini attıktan sonra, yine dünyanın en popüler dillerinden bir tanesi olan JavaScript temelinde, JavaScript’in en popüler kütüphane ve frameworklerini kullanarak tüm yönleriyle öğrencilerimizle birlikte web projeleri geliştirmeyi hedefliyoruz.

View Detail
Yapay Zeka Eğitimi

Yapay Zeka Eğitimi

Eğitimlerimiz

Verinin uçsuz bucaksız dünyasına Yapay Zeka Eğitim programı ile “merhaba” demek istemez misin? Yapay zeka eğitim programında Python programlama dili ile veri bilimi ve yapay zekanın inceliklerini öğretmeyi hedefliyoruz.

Yapay zeka eğitim programında Python programlama dili ile veri bilimi ve yapay zekanın inceliklerini öğretmeyi hedefliyoruz. Eğitimdeki tüm aşamalar GitHub eğitimi ile tamamlanır ve öğrencilerimizin bu yaşlarda kendine ait yazılım portfolyosunu oluşturması hedeflenir.

View Detail